O firmie

Famatel Polska Sp. z o.o.

image description

Firma Famatel została założona w 1991 roku jako prywatna firma. Była to kontynuacja firmy z branży metalurgicznej, która z sukcesem działała od lat 70 i wciąż jest obecna na rynku. Doświadczenie techniczne i biznesowe uzyskane przez lata w pierwszej firmie pomogły firmie FAMATEL zdobyć pozycję czołowego gracza w zakresie produkcji i dostaw produktów elektrycznych. Dzisiaj firma posiada dwie w pełni wyposażone fabryki o łącznej powierzchni ponad 12.000m2.

Od początku swojej działalności jednym z głównych celów firmy FAMATEL to rozwój nowych produktów na podstawie szeroko zakrojonych badań rynku. W pełni rozumiemy potrzebę zapewnienia rozwiązań, które spełniają potrzeby naszych klientów.

W celu spełnienia standardów wyznaczonych przez przemysł FAMATEL wykorzystuje system ścisłej kontroli jakości, zgodny z certyfikatem ISO 9001. Dbałość o szczegóły naszych procesów produkcyjnych i administracyjnych pozwoliła zdobyć nam reputację uznaną przez naszych klientów i partnerów na całym świecie. FAMATEL obecny jest w ponad 35 krajach i rozszerza swoją działalność międzynarodową. Znajdą nas Państwo na wszystkich najważniejszych imprezach międzynarodowych. Jakość, serwis i konkurencyjność produktów, to jest to co staramy się osiągnąć i zaoferować.

Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą biznesową lub mają Państwo pytania na temat produktów.

Kontakt